Far Cry 4: Zestawy gadżetów do zdobycia [konkurs]

Far Cry 4
Koszulka, kubek, zapalniczka i – uwaga – blond zaczeska, czyli przedni tupecik Pagan Mina. Cztery takie zestawy bojownika o wolność Kyratu mamy dla Was w naszym konkursie.
Pierwsze trzy elementy zestawu raczej nie wymagają objaśnień. Ostatni już tak.
Akcja Far Cry 4 zabiera nas do himalajskiego państewka Kyrat rządzonego przez Pagan Mina, lokalnego dyktatora z osobliwym podejściem do mody i dziwną grzywką.
Ale to akurat nie to jest najgroźniejsze.

Pagan Min urodził się w Hong Kongu jako syn średniego szczebla szefa narkotykowego ze Złotego Trójkąta. Jego ojciec był trybikiem w przestępczej machinie. Pagan szybko się wybił i zaszedł znacznie dalej. Na handlu narkotykami zbudował własne państwo i własną armię. Po drodze zlikwidował następcę tronu. Zresztą ten sposób postępowania z przeciwnikami wszedł mu w krew:


A w naszym konkursie mamy dla Was cztery zestawy gadżetów związanych z grą far Cry 4. W każdym oryginalna koszulka, kubek i zapalniczka z logo gry i wspomniany tupecik Pagan Mina.
Far Cry 4 Konkurs
Jak zdobyć taki zestaw?
Jako zarejestrowany użytkownik gra.pl wybierz jeden z zamieszczonych w galerii screenów (mogą to też być Wasze obrazki z dowolnej gry z serii Far Cry) i dopisz komentarz albo komiksowe dialogi. Praca może się składać z maksymalnie czterech obrazków i wrzucamy ją w komentarzach pod tym tekstem.
Autorów najciekawszych prac nagrodzimy, a na Wasze pomysły czekamy do końca 21 grudnia.
Żeby dodać zdjęcie w komentarzu musicie skorzystać z ikonki takiej jak ta na poniższym przykładzie.

Nie masz jeszcze konta w gra.pl? Zarejestruj się lub

Far Cry 4 KonkursFar Cry 4 KonkursFar Cry 4 Konkurs

Far Cry 4 KonkursFar Cry 4 KonkursFar Cry 4 Konkurs

Far Cry 4 KonkursFar Cry 4 KonkursFar Cry 4 Konkurs

Far Cry 4 KonkursFar Cry 4 KonkursFar Cry 4 Konkurs

Dowiedz się więcej o grze Far Cry 4

Zdjęcia

  • Far Cry 4
Komentarze
marcin.gryfino
marcin.gryfino pon., 2014-12-15 13:58
ZagiSama
ZagiSama wt., 2014-12-16 21:14
ZagiSama
ZagiSama wt., 2014-12-16 21:19

Oh... porażka

O nie.. Nie wiedziałam że trzeba obrazki zmniejszać by się dopasowały :( i nie widzę nigdzie opcji edytuj...Przynajmniej da się je zapisać i doczytać co pisze :D

styx
styx śr., 2014-12-17 00:36

Dobra rada

@ZagiSama:

Hej! Jeśli wrzucasz zdjęcie, to w rubryce "rozmiary" wpisz 640x480. To idealna rozdzielczość, aby zdjęcie było w pełni widoczne.

Redakcja gra.pl
Redakcja gra.pl śr., 2014-12-17 13:02

Już

@ZagiSama:

poprawiamy

bender
bender wt., 2014-12-16 21:26
styx
styx śr., 2014-12-17 00:31

Zabójcza wyprawa

Informacja: Dnia 21.07. br. zaginął kotek Mruczek. Właścicielką kotka jest 8-letnia dziewczynka, która apeluje aby w przypadku napotkania zwierzęcia, nie robić mu krzywdy, gdyż jest bezbronny i zapewne wygłodzony. Kotek ma przywiązany do szyi dzwoneczek, przez co łatwiej jest go zidentyfikować lub usłyszeć. Ostatnio widziany był w południowo-zachodnim rejonie wyspy. Dla znalazcy przewidziana nagroda w wysokości 500$.

 

Jason: Hmm...no nie wiem...trochę to dziecinne. Miałbym uganiać się za futrzakiem, którego nie dopilnowała dziewczynka. Ale z drugiej strony 500$ piechotą nie chodzi. Mógłbym w końcu wymienić akumulator w samochodzie, ileż można prosić sąsiadów o pomoc przy odpaleniu. No dobrze! Niech będzie. W końcu czego nie robi się dla dzieci, a właściwie dolarów he he. Odnajdę Mruczka, dostarczę go właścicielce i wszyscy na tym skorzystamy. Kto wie, być może będzie o mnie artykuł w gazecie: Jason Brody - Bohater z wyboru.

 

Jason: No dobrze, jesteśmy na miejscu. Pora się rozejrzeć. Kici-Kici Mruczeeeeek! Gdzie jesteś?! Mruczeeeeeeeeeeek, Kici-Kici!
?: Ding-Dong...Ding-Dong...
Jason: Wow! Też to słyszeliście?! Za tym wzgórzem! To pewnie Mruczek! Dobry pomysł z tym dzwoneczkiem. Już biegnę!

Jason: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! To ma być Mruczek???!!! Bezbronny i wygłodzony?! Właściwie wygląda na wygłodzonego...ale inaczej go sobie wyobrażałem! Mówiłem żeby nie brać się za to! Od początku mi się nie podobało! AAAARRRRRRRGGGGGGGGGHHHHHHHHH!!! Zostaw, Mruczek! Dobry kotek. Nie gryź!!! To moja ręka...

Informacja: Jak donosi dwutygodnik: "Boso przez wyspę" - dnia 24.07. znaleziono ciało niejakiego Jasona Brody. W trakcie eksploracji wyspy, został on rozszarpany prawdopodobnie przez rzadko spotykanego złotego tygrysa. Drapieżnika kilka dni później schwytano i przeprowadzono sekcję zwłok. Znaleziono m.in. zabytkowe monety, kilka dowodów tożsamości oraz...dzwoneczek. Apelujemy o ostrożność. A już w następnym numerze wywiad z człowiekiem o gołębim sercu, który cały swój czas poświęca na noszenie pomocy potrzebującym mieszkańcom wyspy. Ten człowiek nie potrafi odmówić pomocy drugiej osobie. Oczywiście mowa tu o Vaasie Montego. Zapraszamy!

Broos Li
Broos Li czw., 2014-12-18 21:24
the_matrix
the_matrix pt., 2014-12-19 00:47
yanS
yanS pt., 2014-12-19 11:42
piter1205
piter1205 pt., 2014-12-19 17:53