Far Cry 4: Początek gry i gameplay (wideo)

Far Cry 4

Far Cry 4 i nasz przeciwnik, Pagan Min

Jak przejść kontrolę graniczną w Himalajach i jak zostać władcą małego państewka mając idiotyczną fryzurę. Odpowiedzi na te pytania możemy szukać w dwóch materiałach filmowych prezentujących rozgrywkę w Far Cry 4.
Na targach E3 w Los Angeles Ubisoft pokazał dwa materiały z gry Far Cry 4. Pierwszy to scena otwierająca samą grę, gdzie możemy bliżej poznać niejakiego Pagana Mina, człowieka, który rządzi państewkiem zwanym Kyrat ulokowanym gdzieś w Himalajach. Min nie należy do ludzi wzorowo kontrolujących swoje emocje i nie specjalnie przejmuje się obowiązującymi kanonami mody:Drugi materiał to już klasyczny gameplay z mnóstwem strzelania, pojazdami i innymi ciekawostkami:Kiedy zagramy? 18 listopada. Na PC, PlayStation 4 i 3, Xbox One i 360

Zdjęcia

  • Far Cry 4
  • Far Cry 4
  • Far Cry 4
  • Far Cry 4
  • Far Cry 4
Komentarze
styx
styx wt., 2014-06-10 23:20

Far Cry 4

Zapowiada się obiecująco. Miejsce akcji również atrakcyjne. Pagan Min wygląda na prawdziwego świra, którego z chęcią wytropię. Po rewelacyjnej trójce, z niecierpliwością czekam na czwórkę :)

ytong77
ytong77 śr., 2014-06-11 09:27

W sumie też czekam

ale pod względem klimatu to bardziej niz trójka podobała mi sie dwójka. A tu się obwawiam, że za duzo rzeczy powtórzą. Szurnięty przeciwnik i podobne mechanizmy rozgrywki. Tylko zamiast tropikalnych wysp Himalaje.