Far Cry 4: Czarny charakter w różowej marynarce (wideo)

Far Cry 4

Far Cry 4 i Pagan Min w swoim służbowym stroju

Twórcy gry Far Cry 4 mają jeden duży problem. Jest nim Vaas z poprzedniej części gry. Czy nowy przeciwnik w postaci Pagan Mina będzie wstanie mu dorównać?
Vaas z Far Cry 3 ze swoją definicją szaleństwa szybko awansował do pierwszej ligi najbardziej rozpoznawalnych czarnych charakterów w grach.

W Far Cry 4 dostajemy nowego bohatera, nowy świat gry (himalajskie państewko Kyrat) i nowego szaleńca w osobie Pagan Mina, lokalnego dyktatora z osobliwym podejściem do mody i zauważalnie odmiennym podejściem w kwestii wyboru dominującej kolorystyki swojego ubioru. Ale to akurat nie to jest najgroźniejsze...

Pagan Min urodził się w Hong Kongu jako syn średniego szczebla szefa narkotykowego ze Złotego Trójkąta. Jego ojciec był tylko trybikiem w przestępczej machinie. Pagan zaczynał od pracy dla niego, ale szybko się wybił. I na handlu narkotykami zbudował własne państwo z własną armią. Jego postępowanie, a zwłaszcza likwidacja następcy tronu Kyrat przyczyniły się do powstania Złotej Drogi; ruchu oporu, który chce się pozbyć Pagan Mina:Premierę gry Far Cry 4 - na PC, PlayStation 4 i 3, Xbox One i 360 - zaplanowano na 20 listopada.
Dowiedz się więcej o grze Far Cry 4

Zdjęcia

  • Far Cry 4
Komentarze
Archideus
Archideus ndz., 2014-09-28 20:41

Panie,

to gender to teraz nawet do gier przenika. Do czego to doszło żeby dyktator (mody?) na różowo chodził. Ale w sumie dyktator, to może i może :)

ytong77
ytong77 ndz., 2014-09-28 22:54

Ma swój styl

A ja mam wraznie, ze ostatnimi czasy wieszkosc ciekawych postaci w grach to własnie czarne charaktery, a nie nasze postacie. Ubisoft zwłaszcza w tym celuje: asasyni to coraz większe wymoczki, w Watch Dogs też jakiś nieciekawy typ w czapeczce. Ostatni Far Cry - gra bardzo dobra, ale nasz bohater do zapomnienia. Popsuli nawet Sama Fishera. O ile Blacklist uważam za grę genialną, a momentami nawet rewelacyjna, tak nowy Sam jest do banii.

ZicZac
ZicZac sob., 2014-10-18 21:05

Vaasa raczej nie przebije

I coś mi mówi, że trójki też nie przebije. Za podobne to wszystko.