Fallout 4: Game of the Year Edition. Premiera we wrześniu

Fallout 4: Game of the Year Edition

Fallout 4: Game of the Year Edition

Fot. Bethesda

Gra plus wszystkie dodatki i poprawki, czyli coś dla tych, którzy lubią kompletne wydania gier. Premiera Fallout 4: Game of the Year Edition została zaplanowana na 26 września.
Wydana w listopadzie gra Fallout 4 spotkała się z dość mieszanymi opiniami. Część graczy narzekała na jakość dialogów, fabularne pomysły i system rozwoju bohatera. Że to bardziej gra akcji niż RPG.
Że twórcy - czyli studio Bethesda - zamiast dopracować zadania poboczne czy postacie niezależne, skupiła się na module rozbudowy osad i rzeczach, które możemy sobie wytworzyć z przytarganego złomu.

Kto jeszcze nie grał i czekał na kompletne wydanie, już wkrótce sam będzie mógł wyrobić sobie opinię.

26 września - na PC, PlayStation 4 i Xbox One - ukaże się Fallout 4: Game of the Year Edition. Znajdziemy tu podstawową wersję gry ze wszystkimi dodatkami.

To Wasteland Workshop i Contraptions Workshop, mniejsze dodatki związane z budową i zarządzaniem osadami (czy schronami, jak w Vault-Tec Workshop), średniej wielkości nowe przygody (Automatron) czy wiesze rozszerzenia oferujące nowe tereny, nowe przygody, nowych przeciwników, nowy ekwipunek, etc, jak Nuka-World i Far Harbor.

Cena zestawu nie jest jeszcze znana.

Zdjęcia

  • Fallout 4: Game of the Year Edition
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać