F1 Online: The Game. Ktoś chce mieć własny zespół?

F1 Online: The Game

F1 Online: The Game to darmowa gra, w której zarządzamy własnym zespołem

Fot. Redakcja gra.pl

Trzeba się będzie zająć marketingiem i poszukać sponsorów. Trzeba zaprojektować własne bolidy i zarządzać poszczególnymi działami firmy. A potem wystarczy już tylko wygrać wyścig.
F1 Online: The Game to połączenie wyścigów z grą menedżerską. Naszym głównym zadaniem ma być prowadzenie własnego teamu F1. Zajmujemy się właściwie wszystkim: od kolorów kasku po wygląd bolidów i ich poszczególne ulepszenia. Musimy też dbać o rozwój firmy, jej siedziby głównej i poszczególnych działów: produkcji, marketingu czy rozwoju.

Temu ostatniemu możemy zlecić np. prace nad poprawkami do bolidów, które wykona później dział produkcji. To my będziemy też decydować o zatrudnianiu nowych pracowników. A ponieważ na to wszystko potrzebna jest kasa, będzie musieli zatroszczyć się o sponsorów.

A ponieważ nad grą pracuje studio Codemasters (twórcy serii DiRT czy F1 2011), korzystające z licencji Formula One World Championship Limiteds, w grze znajdą się wszystkie bolidy, tory oraz kierowcy z sezonu F1 2011.

Zapisy do zamkniętych testów Beta F1 Online: The game już się rozpoczęły (wszystkie szczegóły znajdziecie oficjalnej stronie). Same testy powinny ruszyć w drugim kwartale tego roku.

Zdjęcia

  • F1 Online: The Game
Komentarze
killer
killer pt., 2012-04-27 21:45

;)

Spoooko. Stworzę team Red Bul i tym samym Kubica wróci na tor :)