The Evil Within: Coś strasznego (wideo)

The Evil Within

The Evil Within

Jest szpital, w którym nikt nie dba o porządek, jest malowniczy domek wśród słoneczników, są huśtawki bez dzieci. To musi być jakiś horror. I jest. Nowy zwiastun gry The Evil Within
Do tego mroczna postać, jakieś lochy i sala operacyjna do przeprowadzania niecnych eksperymentów. Do tego zwidy i potwory - zwiastun trwa półtorej minuty i znajdziemy w nim wszystkie elementy charakterystyczne dla twego typu gier.

Zwiastun opublikowano z okazji Tokyo Game Show, a pozwala on nam bliżej zapoznać się z grą tworzoną przez Shinjiego Mikami i Tango Gameworks. Ich gra to klasyczny survival horror.

W trakcie badania miejsca zbrodni, detektyw Sebastian Castellanos i jego partnerzy stają oko w oko z tajemniczą i potężną siłą. Nie minie nawet chwila, kiedy reszta policjantów straci życie, a sam detektyw Castellanos straci przytomność. kiedy się obudzi, nie będzie zbytnio zadowolony, a to dlatego, że obudzi się w innym świecie zaludnionym przez różne paskudztwa...Premiera The Evil Within - na PC, PlayStation 4 i 3, Xbox One i 360 - została zaplanowana na 14 października.

Dowiedz się więcej o grze The Evil Within

Zdjęcia

  • The Evil Within
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać