Euro Truck Simulator 2: Moja ciężarówka jest większa od twojej

Euro Truck Simulator 2: Moja ciężarówka jest większa od twojej

Euro Truck Simulator 2, czyli gra za ponad półtora miliona euro

Fot. Redakcja gra.pl

Symulator farmy, koparki, śmieciarki, dźwigu, lawety, autobusu… w gąszczu tanich i niekoniecznie dobrych symulatorów czegokolwiek trudno znaleźć naprawdę ciekawą pozycję. To powinno się zmienić w sierpniu wraz z premierą Euro Truck Simulator 2.
A to dlatego, że Euro Truck Simulator 2 jest prawdopodobnie najdroższym symulatorem ciężarówki w historii. Budżet gry przekroczył już 1 500 000 euro. Te niemałe pieniądze wydają Czesi ze SCS Software. Głównie na naprawdę nieźle prezentującą się oprawę graficzną z realistycznie odwzorowanymi modelami poszczególnych pojazdów (wszystkie są licencjonowane. To m.in. Scania, MAN i Rrenault).

Gdzie tymi pojazdami będzie można jeździć? Dróg i autostrad – w przeciwieństwie do naszego kraju – w grze nie zabraknie. Na drogach napotkamy generowane losowo wydarzenia: korki, roboty drogowe, etc. A do tego jeszcze ponad 60 europejskich miast; w tym kilka polskich, które prezentują się tak:Niemniej najważniejsze są tu auta. W naszym garażu będziemy mogli niemal dowolnie modyfikować ciężarówkę; począwszy od wyglądu, a skończywszy na parametrach skrzyni biegów i silnika.

Premiera gry Euro Truck Simulator 2 (tylko na PC): sierpień 2012.

Zdjęcia

  • Euro Truck Simulator 2: Moja ciężarówka jest większa od twojej
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy