Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska. Premiera nie tylko dla kierowców (wideo)

Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska

Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska - roboty drogowe, objazdy, wyłączone pasy ruchu... To musi być Polska.

Z Warszawy do Lublina, z Krakowa do Olsztyna. Doing East! Ekspansja Polska to dodatek do Euro Truck Simulator 2. Z polskimi miastami, polskimi drogami i polskimi korkami. A na dodatek z polską i śląską wersją językową.
Gra Euro Truck Simulator 2 zadebiutowała w minionym roku i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Za gra stoi doświadczone studio SCS Software, które wydało na nią ponad 1 500 000 euro, co jest naprawdę sporym budżetem jak na tego typu grę. Dzięki temu w Euro Truck Simulator 2 dostaliśmy zaawansowany model jazdy, spory fragment Europy z 60 miastami i garaż wypełniony licencjonowanymi ciężarówkami Scania, MAN czy Renault. Więcej o grze możecie przeczytać w naszej recenzji – Euro Truck Simulator 2: Recenzja z ciężarówkami.

Natomiast Going East! Ekspansja Polska to pierwszy duży dodatek do gry. Największa i najważniejsza nowość to brakujący fragment Polski, która w podstawowej wersji „kończyła” się na linii Szczecin–Poznań–Wrocław. Rozszerzenie dodaje kilka nowych miast. To między innymi Olsztyn, Gdańsk, Warszawa, Lublin, Białystok, Kraków czy Katowice.
Do tego dochodzą też nowe miasta w Czechach i na Węgrzech. Nowe miasta to oczywiście nowe drogi:

Euro Truck Simulator 2 Going East Ekspansja Polska

W każdym mieście znajdziemy charakterystyczne dla niego budynki. Również drogi, mosty czy wiadukty starano się oddać jak najwierniej. Dzięki temu przewożenie towarów, modyfikowanie ciężarówek i rozwijanie własnej firmy transportowej powinno być jeszcze ciekawsze.

Euro Truck Simulator 2: Ekspansja Polska kosztuje ok. 38 złotych, ale wymaga podstawowej wersji Euro Truck Simulator 2 do działania.Euro Truck Simulator 2 Going East Ekspansja Polska
Euro Truck Simulator 2 Going East Ekspansja Polska
Euro Truck Simulator 2 Going East Ekspansja Polska
Euro Truck Simulator 2 Going East Ekspansja Polska
Euro Truck Simulator 2 Going East Ekspansja Polska
Euro Truck Simulator 2 Going East Ekspansja Polska budapest
Euro Truck Simulator 2 Going East Ekspansja Polska Dukla
Euro Truck Simulator 2 Going East Ekspansja Polska Kraków
Euro Truck Simulator 2 Going East Ekspansja Polska warszawa

Zdjęcia

  • Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy