Epic Mickey 2: Siła dwóch. Premiera z myszką i królikiem

Epic Mickey 2: Siła dwóch

Epic Mickey 2: Siła dwóch i główni bohaterowie gry, czyli Myszka Miki i Oswald Szczęśliwy Króliczek

Epic Mickey 2: Siła dwóch to najnowsza gra Warrna Spectora, jednego z twórców Deus Ex. Jednak, co łatwo zgadnąć choćby po tytule, Epic Mickey 2: Siła dwóch jest przeznaczona dla nieco młodszych graczy.
W Epic Mickey 2: Siła dwóch pokierujemy poczynaniami Myszki Miki i Oswalda Szczęśliwego Króliczka (pierwsza rysunkowa gwiazdę Walta Disneya). I mysz, i królik trafia tym razem do Pustkowia, alternatywnego świata wypełnionego zapomnianymi postaciami i tematycznymi parkami atrakcji z osiemdziesięciu lat twórczości Disneya.

– Myszka Miki jest jedną z najbardziej kochanych postaci wszech czasów –tłumaczył Warren Spector, dziś dyrektor kreatywny studia Disney Interactive Junction Point. – Mam niesamowite szczęście, że dostałem szanse, by jeszcze raz pomóc w tworzeniu najnowszej przygody Mikiego i w tym samym czasie mogłem odnowić wizerunek Oswalda Szczęśliwego Króliczka w wspaniały i innowacyjny sposób: po raz pierwszy w historii, Oswald, niema kreskówkowa gwiazda, otrzymała głos.
A tryb kooperacji z Mikim i Oswaldem ma być jedną z największych zalet gry.
Podobnie jak muzyka, za którą odpowiada laureat nagrody Emmy Jim Dooley i Mike Himelstein.

Nieźle też zapowiada się pełna, polska wersja językowa – przetłumaczono i zdubbingowano ponad 10 000 kwestii dialogowych dla 20 postaci głównych oraz 50 postaci drugoplanowych. A usłyszymy między innymi Krzysztofa Tyńca, Kacpra Kuszewskiego i Jarosława Boberka.

Gra ma swoją premierę dziś, 23 listopada na Playstation 3, Xbox 360 i Nintendo Wii (tu tylko w angielskiej wersji językowej). Wersja na PC ukaże się na początku przyszłego roku.
Epic Mickey 2 Siła dwóch

Zdjęcia

  • Epic Mickey 2: Siła dwóch
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać