Entropy: Pora na wielkie, kosmiczne bitwy (wideo)

Kategorie: Tagi:
Entropy
Entropy to kosmiczne MMO, nad którym pracują twórcy gry Battlestar Galactica Online. Gra doczekała się właśnie pierwszej dużej aktualizacji - Hostile Takeover - a wraz z nią nowego systemu walki między stronami gwiezdnego konfliktu.
Założenia gry Entropy są w sumie dość proste: z jednej strony zajmujemy się eksploracją galaktyki, a z drugiej: uczestniczymy w wielkich, kosmicznych bitwach. Po drodze ulepszamy statki, zbieramy surowce i handlujemy.

A dziś twórcy gry - Artplant - udostępnili aktualizację Hostile Takeover z systemem walki między stronami gwiezdnego konfliktu, który pozwoli graczom walczyć o przejęcie kontroli nad galaktykami znajdującymi się na linii frontu.

Gracze wybierają jedną z trzech wielkich frakcji, a potem razem walczą z układami gwiezdnymi kontrolowanymi przez inne frakcje. Efektem mają być wielkie bitwy w stacjach kosmicznych i wokół nich.

- W Entropy każde posunięcie jest na wagę złota, a twoja podróż kształtuje całe uniwersum wokół ciebie. Nasi fani domagali się bardziej skoncentrowanych i znaczących możliwości w trybie PvP: teraz mogą uczestniczyć w bitwach do 100 graczy jednocześnie – komentuje Jack Wulff, dyrektor generalny Artplant i producent Entropy.
Grę Entropy znajdziecie na Steamie w ramach wczesnego dostępu.

Zdjęcia

  • Entropy
  • Entropy
  • Entropy
  • Entropy
  • Entropy
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać