Entropy: Czas na wielkie, kosmiczne MMO (wideo)

Kategorie: Tagi:
Entropy

Entropy, czyli kosmiczne MMO

A robią je twórcy Battlestar Galactica Online. Kosmiczne bitwy, galaktyki do eksploracji… A co najważniejsze: w Entropy już można zagrać, choć gra nie jest jeszcze skończona.
Akcja gry Entropy rozgrywa się w bliżej nieokreślonej przyszłości. Niezbyt szczęśliwej, bo cywilizacja chwieje się w posadach.
A to oznacza sporo okazji do walki (w czasie rzeczywistym i jak mówią sami twórcy, mocno zręcznościowych), ulepszania statków, handlowania, surowców do wydobycia, a przede wszystkim masą galaktyk do zbadania.

Gra Entropy zadebiutowała dziś na Steamie (w ramach Steam Early Access). Kosztuje 18,99 euro. W zamian za to otrzymamy ponad setkę gwiazdozbiorów do odkrycia.
Ale można też zapłacić znacznie więcej, bo są pakiety za 36,99 i 92,99 euro. Te dodają lepsze statki kosmiczne, wirtualną walutę czy wyjątkowe przedmioty dla naszej postaci.

– Z dumą prezentujemy fanom gatunku MMO nasz najnowszy ambitny tytuł. Ciekawi jesteśmy, jak ocenią dynamiczne, w pełni sterowane przez graczy intergalaktyczne bitwy, po raz pierwszy zintegrowane w kosmicznym tytule MMO – zapewnia Jack Wulf, szef studia Artplant.

A jak Entropy wygląda?
Tak:


entropy
entropy
entropy
entropy

Zdjęcia

  • Entropy
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać