Enemy Front: Trochę akcji, trochę sabotażu (wideo)

Enemy Front

Enemy Front

Im bliżej premiery Enemy Front, tym więcej materiałów o polskiej grze, która zabierze nas w podróż po europie z czasów II wojny światowej. Całkiem widowiskową i zróżnicowaną podróż - przekonują twórcy.
Prace nad Enemy Front kończy już polskie studio CI Games (znane przede wszystkim z serii Sniper: Ghost Warrior). Kończy, bo premiera gry została zaplanowana na 13 czerwca (PC, PlayStation 3 i Xbox 360) i nic nie wskazuje na to, by miało się pojawić jakieś opóźnienie.

Nowy materiał filmowy ze sporą dawką gameplayu został przygotowany przez serwis VG247 i prezentuje to, czym twórcy chwalą się ostatnio najczęściej. czyli zróżnicowaniem akcji.
Działać będziemy w dzień i w nocy. Przy pięknej, słonecznej pogodzie, albo w śnieżnej wichurze. Raz będziemy strzelać z czego popadnie i do kogo popadnie, innym razem skrada się za plecami hitlerowców i korzystać głównie z pistoletu z tłumikiem. Znajdzie się też miejsce na sabotaż, strzelanie z karabinów snajperskich i widowiskowe akcje.

Trzeba przyznać, że CI Games jak na razie świetnie znajduje sobie własną niszę. Zrobili (i sporo zarobili) na Sniper: Ghost Warrior, który właściwie nie miał konkurencji. Teraz, kiedy wszyscy tłuką strzelaniny w czasach współczesnych albo w nieodległej przyszłości, wracają do II Wojny światowej. Konkurencji też nie ma, a spora grupa graczy chyba się stęskniła za taką tematyką:Dowiedz się więcej o grze Enemy Front

 

Zdjęcia

  • Enemy Front
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać