Enemy Front: Relacja z Powstania Warszawskiego (wideo)

Enemy Front

Powstańcza Warszawa w grze Enemy Front

Nowy zwiastun prezentuje zarys fabularny gry, ale też nie szczędzi dramatycznych ujęć przypominających dramat powstańczej Warszawy.
W grze Enemy Front wcielimy się w Roberta Hawkinsa, amerykańskiego korespondenta wojennego, który podróżuje po Europie w czasie II wojny światowej. Jednym z najważniejszych miejsc, do których trafi, będzie Warszawa w 1944 roku. Hawkins nie tylko będzie w swoich relacjach opowiadał o niezwykłym męstwie powstańców. Będzie też sam walczył.
I to wszystko możemy zobaczyć w najnowszym zwiastunie gry Enemy Front:Gra do sprzedaży trafi już 10 czerwca. Czego możemy się spodziewać oprócz powrotu do czasów II wojny?

Polskie studio CI Games znane z serii Sniper: Ghost Warrior postawiło na większą różnorodność i swobodę niż w swoich snajperskich grach. Mają być większe i otwarte mapy, mamy mieć wybór w sposobie realizacji poszczególnych celów (wdanie się w otwartą wymianę ognia, dywersja, albo czajenie się z karabinem snajperskim). Mamy trafić do różnych lokacji w Europie.
A wszystko na PC, PlayStation 3 i Xbox 360.

Dowiedz się więcej o grze Enemy Front

Zdjęcia

  • Enemy Front
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać