Endless Space 2: Kosmiczna premiera już za tydzień (wideo)

Endless Space 2

Endless Space 2

Fot. Amplitude Studios

Kosmiczne technologie, kosmiczne floty i kosmiczna polityka. Za tydzień premiera gry Endless Space 2, czyli kosmicznego pożeracza czasu.
Endless Legend, Dungeon of The Endless i Endless Space - za sprawą tych tytułów Amplitude Studios powinno się dobrze kojarzyć fanom strategii turowych.
A już wkrótce będziemy mogli się przekonać, jak twórcom udała się druga podboju kosmosu w grze Endless Space 2.

W ogólnych założeniach to klasyczna strategia turowa.
Wybieramy sobie jedną z ośmiu frakcji i na jej czele podbijamy losowo generowaną galaktykę. Żeby to się udało, musimy mieć silną gwiezdną flotę.
Żeby to się zaś udało, musimy mieć rozwiniętą technologię i gospodarkę, dzięki której będzie nas na to wszystko stać.

Potrzebne też będą odpowiednie surowce, co popchnie nas w kierunku eksploracji coraz dalej położonych planet. A po drodze nie zabraknie okazji do handlu i dyplomacji.

Endless Space 2 ukaże się już 19 maja (na PC) w polskiej, kinowej (napisy) wersji językowej. Premierowe, pudełkowe wydanie gry zostało wzbogacone o dwa dodatki:

Endless Space 2
  • drukowany, dwustronny plakat w formacie A3
  • drukowane opowiadanie Ostatni lot Szarej Sowy przedstawiające genezę powstania statku kosmicznego, który pojawia się we wszystkich trzech grach stworzonych przez Amplitude Studios (Dungeon of the Endless, Endless Legend i, rzecz jasna, Endless Space 2).
A tak prezentuje się Endless Space 2 w akcji: 
Zdjęcia

  • Endless Space 2
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać