Endless Legend: Mroczny sekret Aurigi (wideo)

Endless Legend
Niby zwyczajny zwiastun prezentujący świat gry, ale trzeba przyznać, że z bardzo nietypowym lektorem. A poza tym gra Endless Legend zapowiada się całkiem interesująco.
Endless Legend to nowa produkcja studia Amplitude Studios, które dało się poznać graczom z bardzo dobrej strony, a to sprawą Endless Space. Tam mieliśmy rozbudowę gwiezdnego imperium.

W Endless Legend będzie podobnie, ale w świecie fantasy. Będziemy budować własne imperium, rozwijać technologię, dbać o finanse, rekrutować coraz potężniejsze armie, handlować, odkrywać nowe tereny i walczyć. Schemat znany i lubiany.
W grze dostaniemy 8 odmiennych frakcji walczących o władzę przetrwanie na planecie Auriga.

A w świat gry nieźle wprowadza nowy zwiastun przygotowany przez polskiego wydawcę, czyli firmę Techland. Z nietypowym lektorem:Grę - w ramach Early Acess - można juz kupić na Steamie i w boxoffstore.pl. Inna sprawa, że premiera już niebawem, bo 19 września. Do wyboru będą dwie wersje: podstawowa (99 złotych) i premium (119 złotych). W tej ostatniej oprócz gry znajdziemy poradnik, soundtrack, zestaw litografii i naklejkę:

endless legend edycja premium

Zdjęcia

  • Endless Legend
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać