End of Nations: Zamknięta beta już 20 lipca

End of Nations

Fot. Redakcja gra.pl

Pierwsze starcia w grze End of Nations zaplanowano bardzo szczegółowo. Początek: 20 lipca, godzina 6.01. Koniec: 23 lipca, godzina 5.59.
End of Nations połączenie MMO z RTS-em przygotowane przez Trion Worlds i Petroglyph Games. A w tym wypadku oznacza to wielkie bitwy dla ponad 50 graczy jednocześnie.

Rzecz dzieje się w niebyt odległej przyszłości podczas globalnego konfliktu. Dowodzimy swoimi armiami i zdobywamy doświadczenie, które przekłada się na dostęp do kolejnych jednostek, umiejętności i potężniejszych broni.Jak to się sprawdza w praktyce, będzie się można przekonać podczas zamkniętych beta testów. Pierwszy rozpoczyna się 20 lipca. Dla graczy przygotowano kilka map o różnych rozmiarach i różnorodnym terenie.

Jak wziąć udział w becie? Opcje sa dwie.

Pierwsza to rejestracja na oficjalnej stronie gry (endofnations.com/en/beta). Klucze rozdawane są także losowo na oficjalnych stronach profilowych na Facebooku i Twitterze.

Opcja druga jest wygodniejsza, ale niestety płatna. Za 19,99 euro można kupić Edycję Założycielską End of Nations. W zamian otrzymujemy dostęp do wszystkich beta-eventów i zestaw bonusów (m.in. 1000 kredytów do wykorzystania w grze, zwiększenie liczby zdobytych punktów o 50 procent w 60 pierwszych rozgrywkach, kilka zestawów skórek, etc).

Zdjęcia

  • End of Nations
  • End of Nations
  • End of Nations
  • End of Nations
  • End of Nations
  • End of Nations
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy