The Elder Scrolls Online: Summerset. Czas na nową przygodę (wideo)

The Elder Scrolls Online: Summerset

The Elder Scrolls Online: Summerset

Fot. Bethesda

Nowa kraina, nowe umiejętności, nowe historie. I wyspa Artaeum, siedziba Zakonu Psijic. Dziś premiera dodatku The Elder Scrolls Online: Summerset.
W największym skrócie: The Elder Scrolls Online: Summerset to nowy i duży obszar, nowa linia umiejętności z mocami magicznymi i rozbudowany system tworzenia potężnego sprzętu. I oczywiście kontynuację całej historii.
Wszystko razem ma dostarczyć około 30 godzin rozgrywki.

W szczegółach sprawa wygląda tak, że The Elder Scrolls Online: Summerset rozbudowuje strukturę wprowadzoną w poprzednim dodatku - Morrowind.
Nowi gracze mogą od razu zagrać w Summerset, stworzyć postać za pomocą nowego samouczka i obszaru początkowego, bez potrzeby grania w poprzednie części ESO. Podstawowa wersji gry jest zresztą dołączona do The Elder Scrolls Online: Summerset.

Ci, którzy w grze spędzili już trochę czasu, będą mogli odpowiednio ulepszyć swojego bohatera i ruszyć do nowej krainy.
Czyli do tytułowego Summerset. To, jak mówią twórcy, rozległy obszar zaludniony nowymi postaciami, historiami, lokacjami i przygodami.
Znajdziemy tu tropikalne laguny, kolorowe lasy i miasta Wysokich Elfów.

Dodatek wprowadza też do gry Zakon Psijic, pierwowzór Gildii Magów występującej w innych grach serii The Elder Scrolls. Będzie można odwiedzić Artaeum, ojczystą wyspę Zakonu.

Gra The Elder Scrolls Online: Summerset ma dziś swoją premierę na PC. Na PlayStation 4 i Xbox One ukaże się 5 czerwca.

 

Zdjęcia

  • The Elder Scrolls Online: Summerset
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy