Dying Light: Po co się męczyć, pułapka Cię wyręczy (wideo)

Dying Light
W grze Dying Light będziemy mieli dwa zadania. Po pierwsze: przeżyć. Po drugie: sukcesywnie zmniejszać liczbę panoszących się wszędzie zombie. I w jednym, i w drugim pomogą nam pułapki.
Dying Light to gra polskiego studia Techland, które doświadczenia w temacie zombie nabrało w trakcie prac nad grami Dead Island i Dead Island Riptide. To doświadczenie owocuje, bo w Dying Light będziemy mieli większy wachlarz możliwości rozprawiania się z przeciwnikami. I to nie tylko pojedynczymi, ale od razu z całymi grupami.

Do zakładania pułapek przydadzą się urządzenia elektryczne czy porzucone samochody. A ponieważ zombie nie należą raczej do grupy stworzeń cechujących się wysokim ilorazem inteligencji, pułapki będą miały bardzo wysoki współczynnik skuteczności:


A tymczasem Techland poinformował o kolejnej edycji gry Dying Light (o edycjach kolekcjonerskich przeczytacie TUTAJ). To Edycja Przedpremierowa, która w sklepach pojawi się już 5 grudnia. W pudełku będzie oficjalna koszulka Dying Light i DLC Be the Zombie. Premierę samej gry - na PC, PlayStation 4 i Xbox One - zaplanowano na 30 stycznia.

Dowiedz się więcej o grze Dying Light

Zdjęcia

  • Dying Light
Komentarze
pleszek
pleszek pon., 2014-11-24 09:56

Rewelacja ;D nie mogę się

Rewelacja ;D nie mogę się doczekać !