Dying Light: Pierwszy zwiastun z nowymi zombie (wideo)

Dying Light

Dying Light, czyli parkour + zombie

Eksperci od zombiakow, czyli polskie studio Techland niedawno zapowiedziało nową grę: Dying Light. I jest już pierwszy trailer.
Dying Light powstaje na PC i Nowe konsole, czyli PlayStation 4 i Xbox One. Jasne: gra wszystkim od razu kojarzy się z Dead Island, ale trochę różnic jest.

Wszystko opiera się na cyklu dnia i nocy.
W dzień jest w miarę bezpiecznie. To świetna pora na eksplorację otwartego świata w poszukiwaniu zapasów czy części do tworzenie/modyfikowania broni (system ma być podobny do tego z Dead Island). Za dnia zombie są mniej aktywne, a niektóre rodzaje w ogóle się nie pokazują. Trzeba tylko uważać na innych ocalałych, którzy też szukają zapasów.

W nocy sytuacja jest już zupełnie inna i zmieniamy się w z zwierzynę łowną. Zombie polują na wszystko i wszędzie. Pojawiają się najgroźniejsze gatunki. Ciężko będzie dotrwać do kolejnego świtu…

W przeciwieństwie do Dead Island, tu akcję będziemy obserwować z pierwszej perspektywy. I inaczej będziemy się poruszać – jak zapowiadają twórcy – w stylu le parkour. Łatwiej będzie się można dostać w różne miejsca, szybciej uciec, etc.

A wszystko razem będzie wyglądać mniej więcej tak:

Zdjęcia

  • Dying Light
Komentarze
ZicZac
ZicZac pt., 2013-06-07 15:05

Zapowiada się dobrze

Przy Dead Island Riptide narzekałem, meczyłem się i ciągle chciałem przestać. A skończyło się na napisach końcowych i w sumie dobrej zabawie. Mimo wszytskich niedoróbek i nietrafionych pomysłów, to gry Techlandu coś w sobie mają   

MicMus
MicMus pt., 2013-06-07 15:13

. . .

Trailer rewelacyjny :) Wreszcie nie czuć Dead Island co prawda serię DI uwielbiam, ale po tym jak się okazało, ze hellraid będzie kopią DI straciłem zaufanie do studia.

Bazinga
Bazinga pon., 2013-06-10 14:43

Fajnie to wyglada

oby tylko te pomysły sprawdziły sie w praktyce

Polecamy