Dying Light: Jak zostać zombie (wideo)

Dying Light

Premierę gry Dying Light - na PC, PlayStation 4 i 3, Xbox One i 360 - zaplanowano na 30 stycznia

W tym przypadku droga jest dość prosta: trzeba zamówić grę Dying Light przed premierą. Wówczas będziemy się mogli sprawdzić w trybie Be the Zombie.
Tytułem przypomnienia: Dying Light to gra polskiego studia Techland, które ma już bardzo duże doświadczenie w robieniu gier o zombiakach (seria Dead Island). W Dying Light dostaniemy oczywiście kampanię w otwartym świecie i tryb kooperacji. A wszystko - jak zapewniają twórcy - ma dać nam nawet ponad 50 godzin zabawy.
Będzie też dodatkowa atrakcja w postaci trybu Be the Zombie.

- Nasza gra zapewni mnóstwo emocji nawet, jeśli grasz samemu. Ale żeby dostarczyć naprawdę niesamowite przeżycia towarzyszące próbie przetrwania wśród zombie, wprowadziliśmy dodatkowy pierwiastek nieprzewidywalności - tłumaczy Tymon Smektała, producent Dying Light. - Grający online mogą zmierzyć się z ryzykiem inwazji na ich rozgrywkę ze strony Night Huntera, niezwykle potężnej mutacji zombie kontrolowanej przez innego gracza. Inwazje są nieodłączną częścią Dying Light i będą dostępne na wszystkich platformach, dla wszystkich graczy online od dnia premiery gry. Jednakże naszym fanom, którzy złożą preorder, oferujemy dodatkowy tryb Be the Zombie, który pozwala wcielić się właśnie w postać Night Huntera i atakować sieciowe rozgrywki innych graczy.

A jak wygląda tryb Be the Zombie w akcji?
A tak:


Dowiedz się więcej o grze Dying Light

Zdjęcia

  • Dying Light
Komentarze
loser
loser wt., 2014-10-07 12:14

;o

przyznam że to jest mega.. warto kupić tę grę..