Dying Light: The Following. Premiera (wideo)

Dying Light: The Following

Dying Light: The Following wymaga podstawowej wersji gry i tak jak ona jest dostępny na PC, PlayStation 4 i Xbox One

Fot. Techland

Im więcej zombie, tym lepiej. Im więcej takich dodatków, tym jeszcze lepiej. Dziś premiera Dying Light: The Following.
W The Following jest tyle nowości, że ten dodatek spokojnie można było nazwać Dying Light 2 i sprzedawać jako pełnoprawną kontynuację.
A to nie wszystkie dobre wiadomości, bo także podstawowa wersja gry wzbogaciła się o masę nowości i zmian. Mówiąc krótko: dla każdego coś dobrego. I dla tych, którzy czekali na sam dodatek, i dla tych, którzy chcieliby jeszcze raz zagrać w podstawową wersję gry i wreszcie dla tych, którzy w Dying Light w ogóle jeszcze nie grali.
A warto.

Tytułem wstępu: gra Dying Light miała premierę niemal dokładnie rok temu. Studio Techland łącząc doświadczenia z serii Dead Island z parkurem stworzyło świetną grę z zombie w roli głównej. Nie można zapomnieć o bardzo dobrej oprawie graficznej, pomysłowym zmianom w rozgrywce związanym z podziałem na dzień i noc oraz masą pomniejszych atrakcji porozrzucanych w mieście Harran.

A czego możemy się spodziewać po Dying Light: The Following?
Tym razem opuszczamy Harran i trafiamy na tereny podmiejskie. To oznacza, że biegania i wspinania się po dachach bedzie mniej, ale w zamian dostaniemy coś innego.
Buggy.

Pojazdy przydadzą się trzech powodów.
Po pierwsze: nowa mapa jest dwukrotnie większa od obu części Harran razem wziętych. Środek transportu zawsze się przyda.
Po drugie: pojazd można ulepszać (dodając uzbrojenie i wzmocnienia) i modyfikować przez zmianę poszczególnych części, co zapewni nam lepsze osiągi.
Po trzecie: pojazdy są niezwykle użyteczne, jeśli chodzi o kontrolę populacji miejscowych zombie.

W The Following znajdziemy też nową historię, choć wcielimy się w starego bohatera. Tym razem nasz agent Kyle Crane zajmie się sprawą tajemniczego kultu związanego z epidemią zombie.
Nie zabraknie oczywiście nowych zadań pobocznych, wyścigów, broni i przeciwników.

Wszystko będzie można sprawdzić samemu, lub w trybie kooperacji. I w zmodyfikowanym trybie Be the Zombie.

Przy okazji dzisiejszej premiery The Following zmienia się także podstawowa wersja gry (za sprawą darmowej aktualizacji). To oznacza nowy Tryb Koszmaru, 250 specjalnych Poziomów Legendy i nowe wyzwania.Zdjęcia

  • Dying Light: The Following
Komentarze
ABrown91
ABrown91 pon., 2016-02-15 12:41

Po Dying Light spodziewam się

Po Dying Light spodziewam się bardzo wiele. Poprzeczka została postawiona bardzo wysoko przez twórców pierwszej części. Już nie mogę się doczekać pierwszej rozgrywki.

orangewolf367
orangewolf367 śr., 2016-03-23 18:04

Opinia

Dying Light to świetna gra! Wielu znanych youtuberów nagrywa całe serie grając w tą grę. Jestem osobą która średnio przepada za motywem survival, ale ta gra pod względem optymalizacji, grafiki i fabuły jest na prawdę genialna polecam każdemu! 

beautifulcat620
beautifulcat620 czw., 2016-03-24 17:16

Świetna Gra.

Dying Light i Wiedźmin to najlepsze Polskie gry. Ja osobiście nie przepadam za Wiedźminem, za to Dying Light jest świetny. Fabuła jest idealna jak dla mnie.

bigladybug585
bigladybug585 pt., 2016-03-25 20:31

Zobaczymy

Nie miałem jeszcze okazji zagrać. Po zdjęciach wydaje się że fajna gra i to Polska w dodatku. Znajomi już grali i mówili że optymalizacja w grze jest świetna. 

organicpeacock104
organicpeacock104 czw., 2016-04-07 23:13

Fan

Jestem fanem gier typu survival. Ta gra nie dość że pod względem jakościowym jest świetna to w dodatku jest Polskiej produkcji z czego możemy być dumni na świecie. Polecam każdemy DL jak mało którą gre!

EthanDavis65
EthanDavis65 wt., 2016-04-12 00:38

Gra

Jeszcze nie grałem ale chętnie zagram. Jestem ciekawy jak ta Polska gra prezentuje się na tle całej reszty.

Isabella95
Isabella95 wt., 2016-04-12 13:49

NIe przepadam za grami tego

NIe przepadam za grami tego typu ale ta gra zwróciła moją uwagę. Cieszy mnie w sumie fakt że to Polska produkcja. Ciekawe jak zostanie przyjęta.

Michael1976
Michael1976 czw., 2016-04-14 19:56

Nie jestem typem gracza ale

Nie jestem typem gracza ale ta gra wydaje sie całkiem ciekawa. Lubie motyw zombie i przetrwania więc chętnie zagram.

MargaretTillett59
MargaretTillett59 pon., 2016-06-20 16:35

Jedna z lpszych polskich

Jedna z lpszych polskich produkcji co chodzi o gry komputerowe. Świetna gra w świetnej jakości.