Dying Light: The Following. Jeszcze więcej zombie (wideo)

Dying Light: The Following

Dying Light: The Following

Fot. Techland

Mapa w dodatku The Following ma być wielkości wszystkich obszarów w Dying Light. A to dopiero początek atrakcji, bo będą też pojazdy.
Gra Dying Light swoją premierę miała pod koniec stycznia i była to bardzo udana premiera dla polskiego studia Techland.

Pomysł na połączenie zombiaków w otwartym świecie z le parkoururem okazał się strzałem w dziesiątkę. Tym bardziej, że wszystko wymieszano z udanym system walki, podziałem na dzień i noc i bardzo dobrą oprawą graficzną. W przerwach między gonieniem zombie/uciekaniem przed zombie w fikcyjnym mieście Harran było co oglądać.

A tymczasem Techland pracuje nad dodatkiem The Following.

- To ogromne rozszerzenie, pełne zupełnie nowych, rewolucyjnych elementów rozgrywki. Jest to coś wielkiego, co nada grze zupełnie nowego smaku. Sama nowa mapa ma rozmiar wszystkich obszarów z Dying Light razem wziętych.
Zwracamy baczną uwagę na informacje płynące od fanów, by lepiej ukształtować to, co tu tworzymy. Mamy nadzieję, że ludzie dostrzegą, że to nowe rozszerzenie jest skierowane przede wszystkim do fanów - zapowiada Tymon Smektała, producent Dying Light: The Following.

Dodatek zostanie zaprezentowany lada dzień na targach Gamescom. Nie wiadomo jeszcze, kiedy się ukaże, ale wiadomo, że będzie dostępny za darmo dla posiadaczy przepustki sezonowej.Dowiedz się więcej o grze Dying Light

Dying Light The Following
Dying Light The Following

Zdjęcia

  • Dying Light: The Following
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać