Dying Light: Dodatek Cuisine & Cargo już jest

Dying Light
To pierwsze z trzech DLC do gry Dying Light. Tego typu dodatki będą jeszcze dwa, ale to nie koniec, bo twórcy planują też "darmowe inicjatywy".
Cuisine & Cargo jest (albo lada moment) dostępne na PC i Xbox One (w PlayStation Store pojawi się jutro).
To dwie misje stanowiące - zdaniem autorów - ekstremalne wyzwanie. Dostajemy dwa budynki (pierwszy to pozostałości po świetnej restauracji, a drugi hale załadunkowe opuszczonej stacji kolejowej) odizolowane w pierwszych dniach wybuchu epidemii. To oznacza, że całkiem liczna zgraja zombie zdążyła się tu zapewne rozplenić.

W skład season pass do Dying Light wchodzą jeszcze dwa dodatki.
Ultimate Survivor Bundle zadebiutuje w marcu, a składać się będzie z siedmiu unikatowych przedmiotów, trzech specjalnych strojów i czterech planów konstrukcyjnych nowych broni.
Ostatni dodatek - majowy The Bozak Horde - to nowa mapa dostępna tak dla jednego gracza, jak i w trybie kooperacji. Rzecz rozegra się na płycie stadionu Harran.

- Naszym celem jest umożliwienie graczom dobrej zabawy z grą przez długi czas po premierze, poprzez wypuszczenie tego typu dodatków oraz innych, darmowych inicjatyw, nad którymi aktualnie pracujemy i które to wkrótce ogłosimy - dodaje Adrian Ciszewski z Techlandu.

Dying Light cargo
Dying Light Cuisine
Dowiedz się więcej o grze Dying Light

 

Zdjęcia

  • Dying Light
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać