Dying Light: Będzie jeszcze więcej zombie (wideo)

Dying Light

Czy nowe dodatki do Dying Light będą się rozgrywać w mieście Harran? Będą duże czy małe? Na razie twórcy nie zdradzają szczegółów.

Fot. Techland

Rok po wydaniu Dying Light i niespełna dwa tygodnie po premierze dodatku The Following, twórcy gry mają kolejne dobre wiadomości dla graczy. Mówiąc krótko: będą nowe dodatki.
Gra Dying Light ukazała się pod koniec stycznia minionego roku i okazała się wielkim sukcesem polskiego studia Techland.

Od tamtej ukazało się kilka pomniejszych dodatków, a dwa tygodnie temu rozszerzenie The Following z mapą większą niż oba obszary w podstawowej wersji gry i pojazdami buggy.

Są też mapy tworzone przez samych graczy, a twórcy dalej zamierzają wspierać grę, o czym - w liście otwartym do graczy - pisze Paweł Marchewka, prezes Techlandu:

"Aby zapewnić wszystkim graczom - nowym i tym, którzy są z nami od dawna - pełnię rozrywki, na jaką zasługują, zdecydowaliśmy się przedłużyć wsparcie gry przynajmniej do końca roku. Już w tej chwili pracujemy nad nowymi dodatkami do Dying Light, więc wkrótce możecie oczekiwać kolejnych zapowiedzi".

Zdjęcia

  • Dying Light
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać