Dragon Age III: Inquisition. Pierwsze informacje

Dragon Age III: Inquisition
Choć o Dragon Age III wiadomo na razie nie wiele, to z dużą dozą prawdopodobieństwa można przyjąć, że będzie to jedna z najładniejszych gier RPG.
Dragon Age II nie spotkało się z najlepszym przyjęciem wśród graczy, ale powstanie trzeciej części było pewne. Teraz mamy oficjalne potwierdzenie.

"Jest mi bardzo miło potwierdzić, że owszem, pracujemy nad nową grą z serii Dragon Age. Dla większości z Was nie jest to pewnie wielkie zaskoczenie. Gra powstaje już od niemal dwóch lat, przy czym w okres najbardziej intensywnych prac wkroczyliśmy 18 miesięcy temu.

Kolejna gra z serii nosić będzie nazwę Dragon Age III: Inquisition. Nie powiem dziś niczego na temat fabuły. Zaryzykuję jednak stwierdzenie, że tytuł jest dość wymowny. Gra tworzona jest przez zespół, który pracuje nad serią Dragon Age od czasu Początku. Stanowią go prawdziwi weterani BioWare oraz utalentowana, świeża krew."

– czytamy w liście, jaki na oficjalnej stronie gry zamieścił Mark Darrah, producent wykonawczy Dragon Age III (znajdziecie go TUTAJ).

Co jeszcze wiadomo o grze? Dość istotna jest informacja, że działać będzie ona na silniku graficznym Frosbite 2. Czyli tym samym, z którego korzysta Battlefield 3 czy nadchodzący Medal of Honor: Warfighter.

Wiadomo, że premiery nie powinniśmy spodziewać się wcześniej, niż pod koniec przyszłego roku. 

Zdjęcia

  • Dragon Age III: Inquisition
Komentarze
Bazinga
Bazinga wt., 2012-09-18 13:45

BioWare

Kiedys nową grą z tego studia bym się jarał, ale po nieudanym Dragon Age 2 i dziecinnym Mass Effect 3 jakoś mi sie nie chce

Puryfi3d
Puryfi3d śr., 2012-09-19 00:27

Jak kolega wcześniej, trochę

Jak kolega wcześniej, trochę nie wierze w ich wysłuchanie fanów. A szkoda, bo seria cudna.

bender
bender śr., 2012-09-19 01:52

Origings był swietny

Przebudzenie fajne, tylko za latwe. Mozna było bez druzyny i bez klopotu przejsc. A dragon age II wogóle nie bylo sensu przechodzic. Zaluje wydanej na te grę kasy. A tu jetem tylko ciekaw jak elfy bedą wyglądały we Frostbite 2.0:)