The Division: Wielka aktualizacja i darmowy weekend (wideo)

The Division

Aktualizacja Resistance do gry The Division to między innymi nowe obszary i dwa nowe tryby

Fot. Ubisoft

Resistance, największa w historii aktualizacja gry Tom Clancy's The Division, już jest. A zaraz się zacznie darmowy weekend.
Aktualizacja Resistance od dziś jest już dostępna na wszystkich platformach, czyli na PC, PlayStation 4 i Xbox One. To największa aktualizacja w historii Tom Clancy's The Division. Co nowego wnosi do gry?

To przede wszystkim nowe obszary dostępne dla wszystkich graczy: West Side Pier. Tu także będzie można zagrać w dwa nowe tryby.

Pierwszy to Resistance (tryb PvE). Różne frakcje współpracują po raz pierwszy w walce z agentami The Division. Wrogowie będą wciąż pojawiać się w falach, a maksymalnie czworo agentów będzie próbowało przetrwać jak najdłużej.
Zlikwidowani wrogowie pozostawiać będą zasoby zdatne do zbudowania struktur obronnych albo rozszerzenia pola bitwy.

Drugi nowy tryb to Skirmish (tryb PvP). Dwie drużyny po czterech graczy rywalizują z sobą o największą liczbę fragów, zanim skończy się czas.

Poza tym aktualizacja zawiera nowe centrum społeczności, ulepszenia DLC Underground, poprawki mechaniki rogue oraz optymalizacje systemu wyposażenia, które pozwolą graczom ulepszyć parametry ulubionego sprzętu.

Natomiast w dniach 7 - 10 grudnia zaplanowano darmowy weekend z grą. W tym samym czasie posiadacze gry uzyskają bezpłatny dostęp do wszystkich dodatków z przepustki sezonowej: Underground, Survival i Last Stand.

Jak to zwykle bywa w przypadku darmowych weekendów, gra (edycja standardowa i złota) doczeka się w tym czasie sporych obniżek, aa wszystkie postępy z bezpłatnego weekendu zostaną przeniesione - w przypadku kupna - do pełnej wersji.

 

Zdjęcia

  • The Division
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać