The Division: Pokaz możliwości silnika Snow Drop (wideo)

Tom Clancy's The Division

Premierę gry Tom Clancy's The Division (na PC, PlayStation 4 i Xbox One) zaplanowano na jesień przyszłego roku

W tym wypadku słowa „pokaz” i „możliwości” są jak najbardziej na miejscu, bo nieco ponad 2-minutowe wideo z gry The Division robi zwyczajnie oszałamiające wrażenie.
Nad grą Tom Clancy's The Division pracuje studio Massive Entertainment, ktore dało się poznać z dobrych i świetnie wyglądających RTS-ów, takich jak Ground Control i World in Conflict. Jednak The Division to zupełnie inna bajka.

Fabuła gry przeniesie nas w bliską przyszłość. Terroryści, wirus, epidemia – to akurat nie jest nic nowego. W Nowym Jorku wybucha panika, miasto niszczeje w zastraszającym tempie, ludzie walczą o przeżycie. I w tym miejscu pojawiają się gracze – członkowie The Division, którzy próbują zapanować nad tym wszystkim.

W grze nie znajdziemy kampanii dla jednego gracza. W zamian za to dostaniemy otwarty świat, sporo walki, możliwość wykorzystania tabletów… Ale przede wszystkim oprawę graficzną, jakiej jeszcze nie było. Tak to przynajmniej wygląda na filmie prezentującym mozliwości silnika Snow Drop. A te są naprawdę niesamowite.
Zresztą zobaczcie sami:

 

Zdjęcia

  • Tom Clancy's The Division
Komentarze
ZicZac
ZicZac pon., 2013-12-09 22:49

Wygląda obłędnie

Ale będę się bał sprawdzić wymagania sprzętowe.