Divinity: Original Sin. Enhanced Edition. Odkrywca, Taktyk i nowy zwiastun (wideo)

Divinity: Original Sin. Enhanced Edition

Divinity: Original Sin. Enhanced Edition

Fot. Larian Studios

Nowy interfejs, dzielony ekran, nowe dialogi, nowe misje i lokacje. Lista zmian i nowości w Divinity: Original Sin. Enhanced Edition jest całkiem długa. A jak to wygląda w praktyce?
Dla przypomnienia: gra Divinity: Original Sin (Grzech Pierworodny) ukazała się na PC w czerwcu minionego roku. Udanie połączyła klasyczne rozwiązania (rzut izometryczny, walka w turach) z kilkoma nowymi pomysłami. Skończyło się na świetnych recenzjach i bardzo dobrej sprzedaży.

A Divinity: Original Sin. Enhanced Edition to mocno zmieniona wersja gry, która już jesienią trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One (posiadacze podstawowej wersji gry na PC dostaną grę za darmo. Będzie to osobna pozycja, ponieważ ze względu na liczbę zmian nie da się przenosić zapisanych stanów gry).

Twórcy gry z Larian Studios na targach Gamescom pochwalili się swoim dziełem w akcji. Możemy zobaczyć grę na dzielonym ekranie, jest nowy interfejs.
A przy okazji zapowiedziano dwa nowe poziomy trudności. Tryb Odkrywca dla tych, którzy nie chcą jakoś szczególnie cierpieć podczas walk i tryb Taktyk dla tych, którzy w tej kwestii mają zupełnie inne zdanie. Czyli im trudniej, tym lepiej.Dowiedz się więcej o grze Divinity: Original Sin

Zdjęcia

  • Divinity: Original Sin. Enhanced Edition
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać