Dishonored: Gwiazdorska obsada

Dishonored
Dishonored już teraz zapowiada się na jedną z ciekawszych gier tego roku. Pewni tego są także sami twórcy, którzy nie szczędzą pieniędzy. Choćby na obsadę.
Dishonored to sporo akcji widzianej z perspektywy pierwszej osoby i elementy skradanki. A całość osadzona w steampunkowym świecie. Przy grze pracują ludzie, którzy dali się poznać przy takich tytułach jak Deus Ex czy Half Life 2.

W Dishonored wcielamy się w niejakiego Corvo. Swego czasu był to ochroniarz cesarzowej. Był, bo kiedy cesarzowa zostaje zamordowana, o wszystko zostaje oskarżony Corvo. I tak w wyniku spisku lądujemy w więziennej celi.

Spiskowcy nie wzięli jednak pod uwagę umiejętności Corvo. A te sprowadzają się nie tylko do mistrzowskiego opanowania walki czy korzystania z gadżetów; to również nadnaturalne zdolności. Wszystko razem prezentuje się tak:A teraz Betsheda, światowy wydawca gry, ogłosił, jakie gwiazdy użyczą swych głosów postaciom w grze (dla przypomnienia: w Polsce Dishonored na wszystkich platformach doczeka się polskiej, kinowej wersji językowej).

W grze usłyszymy: Susan Sarandon (Thelma i Louise, Przed egzekucją), Brada Dourifa (Grím z Władcy Pierścieni: Dwie Wieże) i Michaela Madsena (Kill Bill, Wściekłe Psy). Będzie też znany z serialu Mad Men John Slattery czy świetna w Grze o Tron Lena Headey. I Carrie Fisher; Leia z Gwiezdnych Wojen.

Dishonored

Dishonored

Zdjęcia

  • Dishonored
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy