Dishonored: Brigmore Witches. Drugi fabularny dodatek zapowiedziany

Dishonored: Brigmore Witches

Brigmore Witches będzie już ostatnim dodatkiem do Dishonored. Po nim twórcy zabiorą się do pracy nad pełnoprawną kontynuacją.

A biorąc pod uwagę to, co nas czeka Brigmore Witches można go uznać za kontynuację wcześniejszego dodatku, czyli The Knife of Dunwall. Tak czy siak, zapowiada się dobrze.
Dishonored to bardzo ciekawa i niesztampowa produkcja francuskiego Acrane Studio, do której swoje trzy gry grosze wrzucił Viktor Antonov, projektant City 17 z Half Life 2 i Harvey Smith, współtwórca dwóch pierwszych części Deus Ex.

Rzecz dzieje się w rewelacyjnie wykreowanym i przedstawionym steampunkowym mieście Dunwall. W Dishonored wcielaliśmy się w Corvo, ochroniarza Cesarzowej, która zostaje zamordowana w pierwszych minutach gry. A my po chwili zostaliśmy wrobieni w to morderstwo i osadzeni w więzieniu.

Po pierwszym dodatku (Dunwall City Trials) z mapami i wyzwaniami, twórcy przygotowali dodatek fabularny The Knife of Dunwall, gdzie mogliśmy pokierować poczynaniami Dauda (gdyby ktoś jeszcze nie grał, to nie będziemy zdradzać szczegółów). W Brigmore Witches wcielimy się w niego ponownie korzystając przy tym ze wszystkich ulepszeń, jakich dorobiliśmy się w The Knife of Dunwall.

Podążając tropem nowego spisku i na dodatek wpadając w sam środek walki między gangami z Dunwall – Śniętych Węgorzy oraz Kapeluszników. Wraz z nową historią możemy oczekiwać zestawu nowości pomniejszych. Będą to nowe moce dla naszej postaci (np. możliwość przyciągnięcia do siebie przeciwnika) i nowe lokacje w Dunwall (siedziby gangów, nowe kanały, rezydencja Brigmore).

DLC Brigmore Witches trafi na PC, PlayStation 3 i Xbox 360 jeszcze w sierpniu.

Zdjęcia

  • Dishonored: Brigmore Witches
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy