Diablo III: Reaper of Souls. Pierwszy dodatek zapowiedziany (wideo)

Diablo III: Reaper of Souls

Kiedy premiera Diablo III: Reaper of Souls? W 2014 roku, ale konkretnej daty jeszcze nie ma.

I od razu pokazany, bo jest intro do gry i krotki gameplay. A do tego jest tez sporo szczegółów. Co nas czeka w Diablo III: Reaper of Souls? Walka z samym Aniołem Śmierci.
Maltael, upadły Archanioł Mądrości, który zniknął po wydarzeniach przedstawionych pod koniec Diablo II: Lord of Destruction, wraca w dodatku Reaper of Souls jako Anioł Śmierci. Nie tylko wraca, ale jeszcze zdobywa Czarny Kamień Dusz…

– Od samego początku Diablo było przede wszystkim opowieścią o walce dobra ze złem, a Reaper of Souls eksploruje mroczniejsze wątki tego konfliktu – tłumaczy Mike Morhaime, prezes i założyciel Blizzard Entertainment. – Dodatek ten stanowi kamień milowy w nieustającej ewolucji Diablo III i wprowadza kluczowe usprawnienia rozgrywki oraz nowy akt, potężną klasę postaci, mnóstwo nowych łupów i jeszcze więcej opcji w końcowym etapie gry. Jesteśmy przekonani, że gracze pokochają Reaper of Souls i nie możemy się już doczekać, kiedy przekażemy dodatek w ich ręce.

Nowa klasa postaci to krzyżowiec. Z zapowiedzi dowiadujemy się, że krzyżowcy to zimni i nieubłagani wojownicy w ciężkim pancerzu  wykorzystujący w walce nie tylko broń, ale też magię (głównie błogosławieństw).

Dodatek Reaper of Souls to także nowe lokacje: Zachodnia Marchia i Forteca Pandemonium. Pojawią się także nowi przeciwnicy, a nasz bohater będzie mógł osiągnąć 70 poziom.
Zapowiedziano również zmiany w systemie zdobywania łupów i nowe opcje rzemieślnicze dla kowala i złotnika. Pojawią się także dwa nowe tryby gry: wyprawy po łupy i próby nefalemów. 

Zdjęcia

  • Diablo III: Reaper of Souls
Komentarze
Bazinga
Bazinga śr., 2013-08-21 18:25

Wypadałoby by wreszcie

podstawkę ukonczyc. Jakoś o niej zapomnialem. A intro jak zawsze u Blizz swietne.