Diablo III: Nocna premiera w Warszawie

Diablo III

Fot. Redakcja gra.pl

Niemal dokładnie 12 lat po premierze Diablo II, już lada dzień do sklepów trafi część trzecia. A Warszawa będzie jednym z pięciu europejskich miast, w którym zostanie zorganizowana specjalna premiera gry.
Kiedy:
14 maja. Początek o godzinie 21

Gdzie:
EMPIK, Złote Tarasy (ul. Złota 59)

Goście specjalni:
Russel Brower, dyrektor ds. udźwiękowienia i Chris Thunig odpowiedzialny za sekwencje filmowe w grze.

Będą też niespodzianki związane z grą i liczne konkursy. A pracownicy studia Blizzard Entertainment będą oczywiście prezentować samą grę, jak i podpisywać pierwsze sprzedane egzemplarze gry Diablo III. Sprzedaż tej ostatniej rozpocznie się dokładnie o północy.

Do sprzedaży trafią dwie edycje. Standardowa (za 199,99 złotych) i kolekcjonerska (za 349,99 złotych). W tej ostatniej, oprócz samej gry, znajdzie się sporo dodatków: 2-płytowy zestaw Blu-Ray/DVD „Kulisy produkcji", zawierający ponad godzinę wywiadów szczegółowo opisujących proces powstawania świata Sanktuarium. „The Art of Diablo III", czyli album, w którym na 208 stronach przedstawiono grafiki z gry, płytę z oficjalną ścieżką dźwiękową i pamięć USB 4GB w kształcie Kamienia Dusz zawierającą pełne wersje gier Diablo II i Diablo II: Lord of Destruction.

Zdjęcia

  • Diablo III
Komentarze
Bazinga
Bazinga wt., 2012-05-01 22:59

A potem

na jakies trzy tygodnie koniec z zyciem towarzyskim. Wlasciwie z jakimkolwiek zyciem...

Polecamy