Diablo III: Na PlayStation 3 i na Playstation 4

Diablo III

Diablo III na PC do końca roku 2012 sprzedało się w liczbie ponad 12 milionów egzemplarzy

Wersja na starą już konsolę Sony zostanie zaprezentowana pod koniec marca. O wersji na nową konsole wiadomo znacznie mniej.
Diablo III na Playstation 3 zostanie zaprezentowana w trakcie imprezy PAX East, która odbędzie się w Boston Convention and Exhibition Center w dniach 22-24 marca. Tu po raz pierwszy gracze będą mogli zobaczyć, jak działa dedykowany dla konsoli interfejs.

W informacji prasowej czytamy, że twórcy gry zaprojektowali do konsol Sony zupełnie nowy interfejs z „systemem intuicyjnego sterowania i dynamiczną perspektywą kamery".

– Diablo III wygląda świetnie na PlayStation. Wrażenia z gry w Diablo III na tej konsoli są również świetne – zapewnia Mike Morhaime, współzałożyciel Blizzard Entertainment. – Włożyliśmy wiele troski i energii w przygotowanie gry w wersji na PlayStation, aby mieć całkowitą pewność, że będzie ona wiernie oddawać wrażenia z rozgrywki w Diablo i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów. Nie możemy się już doczekać, kiedy gracze będą mogli własnoręcznie wypróbować grę podczas PAX East. 

Zdjęcia

  • Diablo III
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać