Deus Ex: Rozłam Ludzkości. O co w tym wszystkim chodzi (wideo)

Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Fot. Eidos Montreal

Kim jesteśmy? Z kim walczymy? Po co? Z odpowiedziami na takie pytania spieszy najnowszy zwiastun gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości.
Nowy zwiastun Deus Ex: Rozłam Ludzkości wprowadza nas w świat gry i najważniejsze zagadnienia, z jakimi się spotkamy wcielając się w postać Adama Jensena.

Akcja rozgrywa się w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach z Deus Ex: Bunt Ludzkości. Czeka na nas wielki spisek i jeszcze bardziej skomplikowane niż poprzednio śledztwo, podczas którego nie unikniemy ważnych dylematów.

Autorzy gry ze studia Eidos Montreal przypominają nam także o tym, że nie będziemy musieli podążać z góry narzuconą ścieżką. Że będziemy mogli wybrać sposób działania i że podjęte decyzje będą miały swoje dalekosiężne skutki.

Nie brakuje też przeglądu nowych ulepszeń jakimi będzie dysponował Adam Jensen i lokacji - z Pragą na czele - jakie odwiedzimy podczas gry.

Przy okazji poznaliśmy też szczegóły dwóch wydań gry.
Edycja Day One będzie zawierać dodatkową misję, cyfrowy soundtrack z wybranymi utworami, cyfrowy mini artbook i cyfrowy komiks z powieścią. I jeszcze Zestawy tajnego agenta (bronie, skórki i ulepszenia).

Będzie też edycja kolekcjonerska. Znajdziemy w niej wszystkie powyższe dodatki, specjalne pudełko Black and Gold Prism i steelbook, 9-calową figurkę Adama Jensena i 48-stronicowy artbook.

Premiera gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości - na PC, PlayStation 4 i Xbox One - została zaplanowana na 23 sierpnia.

Zdjęcia

  • Deus Ex: Rozłam Ludzkości
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać