Deus Ex: Mankind Divided. Zobacz, na co warto czekać (wideo)

Deus Ex: Mankind Divided

Adam Jensen, bohater gry Deus Ex: Mankind Divided

Fot. Eidos Montreal

Zwiastun wprowadzający w świat gry i materiał prezentujący możliwości silnika graficznego. Jedno i drugie sprawia, że czas oczekiwania na grę Deus Ex: Mankind Divided już zaczyna się nieznośnie dłużyć.
Tytułem krótkiego przypomnienia: w 2011 roku premierę miała gra Deus Ex: Bunt Ludzkości przygotowana przez Eidos Montreal.

Chyba niewiele w tej grze można było zrobić lepiej... Przemyślana i dająca pole do popisu mechanika rozgrywki (premiująca przede wszystkim skradanie i szukanie różnych dróg do osiągnięcia celu), bardzo dobrze wykreowany (i "udźwiękowiony") bohater, czyli Adam Jensen i świetna - może niezbyt wyrafinowana pod względem technicznym, ale ujmująca stylistyką - oprawa graficzna. A wszystko to spięte niebanalną fabuła.

Na targach E3 twórcy zaprezentowali nowy zwiastun, potwierdzając platformy (PC, PlayStation 4 i Xbox One) oraz podając orientacyjną datę premiery: początek przyszłego roku.

Akcja Deus Ex: Mankind Divided rozgrywa się w 2029 roku; dwa lata po wydarzeniach z Buntu Ludzkości. Podział miedzy zwolenników ulepszeń (wszczepów) a ich przeciwników jest jeszcze głębszy i jeszcze wyraźniejszy.

To główny temat dla polityków, główne zmartwienie policji i służb bezpieczeństwa i główny powód powstawania kolejnych; mniej i bardziej legalnych frakcji czy ugrupowań. To wszystko rodzi chaos i sprawia, że Adam Jensen - jako agent specjalnego zespołu walczącego z terroryzmem - znów musi wziąć sprawy w swoje zmodyfikowane ręce: Natomiast na konferencji PC Gaming Show zaprezentowano demo technologiczne silnika Dawn Engine. Już teraz warto odkładać do skarbonki na dobry sprzęt: Dowiedz się więcej o grze Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Zdjęcia

  • Deus Ex: Mankind Divided
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać