Destiny: Beta testy, zwiastun i edycje kolekcjonerskie (wideo)

Destiny
Dużo ciekawych informacji dla tych, którzy na grę Destiny czekają. A najważniejsza jest taka, że beta testy gry rozpoczną się już 17 lipca.
Oczywiście nie na wszystkich platformach jednocześnie. 17 lipca dotyczy PlayStation 3 i PlayStation 4. W przypadku Xbox One i Xbox 360 czas oczekiwania jest nieco dłuższy: 23 lipca.
Inna sprawa, że koniec bety jest wspólny dla wszystkich: 27 lipca. I by juz skończyć to wymieniane dat: premierę gry zaplanowano na 9 września.

A czego można się spodziewać po nowej grze studia Bungie znanego przede wszystkim z serii Halo? To dość dobrze ilustruje nowy zwiastun:A ponieważ Destiny to jedna z najdroższych marek w historii, nie dziwi fakt, że będą aż trzy edycje specjalne.

W Destiny: Limited Edition znajdziemy specjalne metalowe pudełko, przewodnik po uzbrojeniu i Expansion Pass, czyli przepustkę sezonową. Cena: 99,99 dolarów.

W Ghost Edition znajdziemy wszystko co w poprzednim wydaniu, a do tego replikę Ghosta robot towarzyszący nam w grze) i zestaw zdjęć, naszywek i innych naklejek. W tym przypadku cena wzrasta do ok. 150 dolarów.Jest wreszcie Destiny: Guardian Edition, czyli specjalne wydanie cyfrowe zawierające Expansion Pass i kilka pomniejszych cyfrowych dodatków.

Dowiedz się więcej o grze Destiny

Zdjęcia

  • Destiny
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać