Darksiders II: Jest polski wydawca, nie ma kolekcjonerek

Darksiders II

Fot. Cenega

W ciągu godziny wyczerpał się nakład edycji kolekcjonerskiej Darksiders II na PC. Edycje konsolowe rozeszły się po trzech godzinach.
Darksiders II to kontynuacja nadspodziewanie dobrze przyjętej gry sprzed dwóch lat. Jej światową premierę zaplanowano na 21 sierpnia. Światowym wydawcą gry jest koncern THQ, którego gry w Polsce wydawał CD Projekt. Jednak kilka dni okazało się, że już nie wydaje. To postawiło pod znakiem zapytania polską premierę Darskiders II.

Na szczęście na krótko. Gry THQ będzie teraz wydawać Cenega Polnad. A na pierwszy ogień idzie właśnie Darskiders II. Wersja na PC (od razu z kluczem umożliwiającym pobranie dodatku Argul's Tombs), a też i na Playstation 3 i Xbox 360 zostaną wydane w polskiej, kinowej wersji językowej (wersje konsolowe z dodatkiem Argul's Tombs też są - jako Edycja Limitowana  z nieco wyższą ceną).

Są – a na chwilę obecną: były (ale jest szansa że pojawią się kolejne partie) - Edycje Kolekcjonerskie na wszystkie platformy (PC: 199,99 złotych, konsole: 329,99 złotych). W jej składzie znajdziemy:

- Replika maski Śmierci
- Art book
- Cyfrowy soundrack
- DLC Shadow of Death

Darksiders 2 edycja kolekcjonerska

Zdjęcia

  • Darksiders II
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy