Dark Souls III: Premiera za tydzień, ale warto czekać (wideo)

Dark Souls III

Dark Souls III

Fot. From Software

Warto czekać z dwóch właściwie powodów. Po pierwsze: to Dark Souls. Po drugie: gra zbiera rewelacyjne oceny.
Dla przypomnienia: europejska premiera gry Dark Souls III została zaplanowana na 12 kwietnia. Na PC, PlayStation 4 i Xbox One.
Na wszystkich platformach znajdziemy także polską (napisy) wersję językową.

Nie trzeba jednak czekać do przyszłego wtorku na pierwsze recenzje nowej gry studia From Software, bo tych jest już całkiem sporo, chociaż większość z nich sprowadza się do jednego: Dark Souls III to świetna gra.

Dark Souls III boxObecnie w serwisie metacritic.com Dark Souls III ma średnią 90 na 100. Wersja na PlayStation 4 doczekała się 28 recenzji i czterech not maksymalnych (Telegraph, Meristation, The Daily Dot i Twinfinite).

Wersja PC doczekała się 22 recenzji i dwóch not maksymalnych, które wystawił polski Eurogamer i Examiner.

I w sumie trudno się temu dziwić, bo wszystkie poprzednie części serii i podobne gry studia From Software (Demon's Souls czy Bloodborne) nie mogły narzekać na oceny recenzentów, a przede wszystkim samych graczy.
A co nas czeka w samej grze?
Większość z tych, którzy zagrywali się w poprzednie części powie, że przede wszystkim śmierć, bo niezwykle wysoki i wymagający poziom trudności to znak rozpoznawczy serii. Do tego bardzo mroczny i niebezpieczny świat fantasy stworzony przez Hidetakę Miyazaki i studio From Software.Zdjęcia

  • Dark Souls III
Komentarze
IS1955
IS1955 pon., 2016-04-11 14:57

Warto było czekać.

Warto było czekać. Rewelacyjna grywalność. A ta grafika, rety...