Cyberpunk 2077: Pierwszy trailer robi wrażenie (wideo)

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 to nowa gra studia CD Projekt RED, twórców Wiedźmina. Do premiery jeszcze bardzo daleko, ale takie zwiastuny można oglądać codziennie.
Cyberpunk 2077 to gra RPG oparta na popularnym systemie Cyberpunk autorstwa Mike'a Pondsmitha. Ten ostatni uczestniczy zresztą w pracach nad grą.

Rzecz dzieje się w tytułowym roku 2077 w mieście Night City. Tu poznajemy uroczą panią, która przesadziła z cybernetycznymi implantami. Efekt jest bardzo widowiskowy, ale dla okolicznych ludzi bardzo zgubny. Miejscowa policja nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją. Na pomoc zostaje wezwany człowiek z MAX-TAC (Maximum Force Tactical Division). To specjalny oddział znany jako Psycho Squad, a powołany właśnie do takich sytuacji... W towarzyszącej zwiastunowi informacji twórcy gry podzielili się też kilkoma szczegółami dotyczącymi braindance.

To niezwykle ważna w grze technologia korzystająca z wszczepów, a pozwalająca na transmisję uczuć innej osoby. Takie wejście w cudzą skórę jest w świecie Cyberpunk 2077 dominującą rozrywką. Problem w tym, że coraz więcej użytkowników braindance nie tylko się od tego uzależnia, ale też szuka coraz mocniejszych (i nielegalnych) przeżyć. 

Zdjęcia

  • Cyberpunk 2077
Komentarze
AMOK
AMOK pt., 2013-01-11 23:20

Super

i ta muzyka :)

ZicZac
ZicZac pon., 2013-01-14 12:16

Dobrze, że nie dali

dubstepu. Nie mam też nic przeciw Archive, ale akurat tu chyba średnio pasuje. Mogli dać coś w stylu Michaela McCanna z ostatniego Deus Ex. Tym bardziej, że sam zwiastun i tak jest utrzymany w podobnym stylu