Crysis 3: Pierwsze oficjalne informacje (wideo)

Crysis 3

Crysis 3, czyli połączenie dżungli z części pierwszej i miasta z części drugiej.

Fot. Redakcja gra.pl

Premiera na początku 2013 roku. Na PC, Playstation 3 i Xbox 360. Będą obcy, nanoskafander i Nowy Jork
To, że studio CryTek pracuje nad trzecią częścią swojej flagowej produkcji było pewne. Teraz wszystko zostało oficjalnie potwierdzone.

Akcja gry Crysis 3 będzie się rozgrywać w Nowym Jorku, w 2047 roku. Bohaterem gry – podobnie jak poprzednio – będzie Prorok. Nie zmienią się też przeciwnicy: to żołnierze Korporacji Cell i Obcy pod świetnie już znaną postacią Cepidów.

Sama zaś fabuła ma się koncentrować na Nanokopułach. To potężne konstrukcje otaczające dawne miasta. Miały je chronić przed inwazją Cepidów, ale naszym zadaniem będzie sprawdzenie, do czego służą w rzeczywistości.

Będzie też symbol całej serii gier, czyli nanoskafander. Ale chyba najlepiej na chwilę obecną zapowiada się sam Nowy Jork. Czy raczej to, co z niego zostało. O ile w poprzedniej części było to jeszcze w miarę normalne miasto (choć w coraz większym stopniu niszczone przez Cepidy), tak tym razem będzie to już niemal dżungla:
Szkoda tylko, że nie możemy jeszcze zobaczyć gry w akcji. Zamiast tego jest film prezentujący możliwości graficzne silnika graficznego CryEngine 3:


 

Zdjęcia

  • Crysis 3
Komentarze
bender
bender sob., 2012-04-21 19:03

obrazki ładne, obietnica

obrazki ładne, obietnica połączenia dżungli z 1 z miastem z 2 zachęcajaca, a pewien nieco wyższy poziom trudności i realizmu (o ile można mówic o czyms takim w przypadku gry z Obcymi) w grach Crytek znów pozostawia cień szansy na doskonałego FPS-a. Może się wreszcie uda?