Company of Heroes 2: Wojna po polsku

Company of Heroes 2
W najbliższych miesiącach ciężko byłoby znaleźć bardziej oczekiwaną grę strategiczną niż Company of Heroes 2. Wie też o tym wydawca i dlatego inwestuje w dubbing.
W Polsce grę Company of Heroes 2 wyda firma Cenega, która dziś oficjalnie poinformowała, że gra ukaże się w naszym kraju w pełnej, polskiej wersji językowej (w pierwszej połowie przyszłego roku). Szczegółów oczywiście na razie brak.

Company of Heroes 2 to kontynuacja rewelacyjnie ocenianej gry, która zabrała nas w czasy II wojny światowej. Druga część skupi się na walkach na froncie wschodnim. Oprócz nowego teatru działań czeka na nas nowa wersja silnika graficznego (a przy okazji: gra na Windows XP już nie ruszy) i system TrueSight, który ma wiernie odwzorowywać pole widzenia poszczególnych jednostek.

Zdjęcia

  • Company of Heroes 2
Komentarze
AMOK
AMOK czw., 2012-10-25 13:33

Company of Heroes: Online

Czekam na dwójkę z niecierpliwością! Ciągle jednak nie wiem, dlaczego Company of Heroes: Online zostało wyłączone. To była jedna z lepszych gier strategicznych w jakie ostatnio grałem, ale mam nadzieję, że autorzy wyciągną wnioski i wprowadzą podobny multiplayer w drugiej części.