Company of Heroes 2: Szczegóły polskiego wydania i nowy zwiastun (wideo)

Company of Heroes 2

Poprzedniczka ma średnią ocen na poziomie 93 na 100. Ciekawe, czy Company of Heroes 2 dorobi się podobnych ocen?

Wiadomość najważniejsza: gra Company of Heroes 2 ukaże się w pełnej, polskiej wersji językowej. Czyli z dubbingiem. Ale oryginalna wersja językowa, czyli angielska, też będzie.
Gra zadebiutuje 25 czerwca. Do wyboru będą dwie edycje: standardowa i Company of Heroes 2: Red Star. Tu znajdziemy dodatkową zawartość (DLC) i steelbook.

A ci, którzy zamówią dowolną edycję przed premierą dostaną jeszcze dodatkowe skórki czołgów, zestaw umiejętności dla dowódców i pakiet misji Theatre of War. Na czym polega to ostatnie? To zestaw misji historycznych, które można rozgrywać samemu lub w trybie kooperacji. Znajdziemy w nim inne bitwy niż w kampanii dla jednego gracza. Ma być też nieco trudniej. Jeden pakiet takich misji będzie w podstawowym wydaniu gry, drugi dla zamawiających grę przed premierą, a kolejne zapewne już po niej.

W grze Company of Heroes 2 trafimy na front wschodni. Dokładnie na sam początek operacji Barbarossa. W kampanii dla jednego gracza będziemy dowodzić wojskami radzieckimi. W rozgrywkach sieciowych  – które dla wielu graczy są w tej grze najważniejsze – takich ograniczeń rzecz jasna nie będzie.

Ogólne założenia gry są bardzo podobne do tego, co mieliśmy w pierwszym Company of Heroes. Tu nie ma żadnych rewolucji. Podobnie rzecz ma się z oprawą graficzną. Niby jest nowa wersja (3.0) silnika Essence, ale też trudno mówić o rewolucji. Choć trzeba przyznać, że zimowe plenery prezentują się nie najgorzej.

A na koniec  jeszcze nowy zwiastun gry Company of Heroes 2:


Company of Heroes 2
Company of Heroes 2
Company of Heroes 2
Company of Heroes 2

 

Zdjęcia

  • Company of Heroes 2
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy