Civilization VI: Specjalne wydanie z okazji 25-lecia serii

Civilization VI

Civilization VI

Fot. Firaxis Games

Historia serii rozpoczęła się w kwietniu 1991 roku i od tamtej pory sprzedało się ponad 33 miliony gier. Ten wynik zapewne mocno poprawi gra Civilization VI, która także w Polsce będzie dostępna w specjalnej edycji.
21 października swoją premierę będzie miała gra Civilization VI. A z ćwierćwiecza serii dostępna będzie również limitowana edycja Sid Meier's Civilization VI 25th Anniversary Edition.

- Siłą Civilization są nowe pomysły, które wprowadza do gry każdy tworzący ją zespół, jak również pasja i wsparcie od niezwykłej społeczności. Mamy nadzieję, że gracze będą się cieszyć żyjącym światem i nowymi funkcjonalnościami, które zostały umieszczone w najnowszej części. Jestem dumny z tego, co stworzyli i mam nadzieję, że wy będziecie mieć taką samą przyjemność z grania w ten tytuł, jaką ja miałem w trakcie tworzenia go. Za kolejne 25 lat! - komentuje w oficjalnym komunikacie Sid Meier, reżyser rozwoju kreatywnego w Firaxis Games.

A co znajdziemy w rocznicowej edycji?
  • grę Sid Meier's Civilization VI wraz z całą zawartością dodatkową oferowaną w wydaniu Digital Deluxe (ścieżka dźwiękowa i dostęp do czterech zestawów zawartości do pobrania, które wprowadzą do gry nowe mapy, scenariusze, cywilizacje i przywódców).
  • cywilizację Azteków, która jest dodawana do zamówień przedpremierowych
  • Civilization Through the Years, czyli 100-stronicowy album w twardej oprawie z grafikami
  • zestaw okolicznościowych monet w eleganckiej gablotce
Wszystko razem, wraz ze specjalnym pudełkiem, prezentuje się tak:

Sid Meier's Civilization VI 25th Anniversary Edition

Zdjęcia

  • Civilization VI
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać