Civilization VI: Brazylia i karnawał (wideo)

Sid Meier’s Civilization VI

Na czele Brazylii w grze Civilization VI stanie Pedro II

Fot. Firaxis Games

Wygląda na to, że Brazylia będzie jedną z najlepszych opcji dla tych, którzy swoją strategię w Civilization VI chcą oprzeć przede wszystkim na szybkim przyroście wielkich ludzi.
Firaxis Games, twórcy gry Sid Meier's Civilization VI, kontynuują prezentację poszczególnych cywilizacji, jakie będą dostępne w grze.
Czego możemy się spodziewać Brazylii?

Na jej czele stanie Pedro II, który doczekała się przydomka Łaskawy. Z tym związana jest też jego specjalna zdolność: po zatrudnieniu lub objęciu patronatem wielkiego człowieka, po pewnym czasie odzyskuje on część poniesionych na jego "wyprodukowanie" kosztów.

Tylko Brazylia może też zamiast standardowej dzielnicy rozrywkowej wybudować Dzielnicę Karnawału - dzięki niej miasto może zrealizować Projekt Karnawał, który oprócz udogodnień zwiększających poziom zadowolenia mieszkańców, daje także dodatkowe punkty wielkich ludzi.
Kolejne premie zdobędziemy budując dzielnice miasta w sąsiedztwie tropikalnej dżungli.

Twórcy podkreślają, że Brazylia - przy odpowiednim prowadzeniu rozbudowy miasta i sąsiedztwie wspomnianej dżungli - zapewni bardzo szybkie tempo pojawiania się wielkich ludzi, którzy w efekcie pomogą nam odnieść zwycięstwo.

Zawsze też można postawić na czystą siłę militarną i skorzystać z unikalnej jednostki wodnej Minas Geraes. Od zwykłych jednostek na tym poziomie odróżnia się ona lepszą obroną i możliwością ataku dystansowego.

Wszystko razem prezentuje się mniej więcej tak:


Premiera gry Civilization VI została zaplanowana na 21 października.

Zdjęcia

  • Sid Meier’s Civilization VI
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać