Civilization V: Za darmo i dużo taniej

Civilization V

Civilization V - dziś nie da się chyba znaleźć gry, w której syndrom "jeszcze tylko jedna tura" był tak mocny

Civilization V za darmo, ale tylko przez weekend. A dużo taniej też tylko do poniedziałku. Chyba, że chodzi Civilization V: Nowy Wspaniały Świat.
Na Steamie trwa już darmowy weekend z grą Civilization V.
Dla nie wtajemniczonych: to turowa gra strategiczna. Zaczynamy w przysłowiowej epoce kamienia łupanego od niewielkiej osady. Eksplorujemy mapę, zdobywamy nowe surowce, odkrywamy nowe technologie, zakładamy kolejne miasta, rozwijamy handel, inwestujemy w kulturę, a po drodze tworzymy coraz potężniejszą armię, bo dyplomacja, handel i dobrosąsiedzkie stosunki oparte na przykład na wspólnym wyznaniu zawsze się kończą. A wtedy pozostaje już tylko korzystanie z pomysłów Carla von Clausewitza…

Grę Civilization V znajdziecie tutaj (szkoda tylko, że darmowy weekend nie obejmuje ostatniego dużego dodatku, czyli Civilization V: Bogowie i Królowie). Grac można do niedzieli, do godziny 22.
A do poniedziałku będą aktualne steamowe promocje, czyli 7,49 euro za Civilization V za podstawową edycję lub 9,99 euro za „wszystkomającą” Gold Edition.

W tym samym okresie swoją akcję promocyjną na Civilization V ma też polska platforma Muve digital. Promocja trwa do godziny 9 rano w poniedziałek:

Civilization V Gold Edition: 39,99 zł
Civilization V Bogowie i Królowie: 24,99 zł
Civilization V: 17,49 zł

Civilization V
Korea and Wonders of the Ancient World Combo Pack: 4,99 zł  
Civilization V
Denmark and Explorer's Combo Pack: 4,99 zł
Civilization V Double Civilization and Scenario Pack -
Spain and Inca: 4,99 zł
Civilization V Wonders of the Ancient World Scenario Pack: 3,75 zł

Civilization V Explorer's Map Pack: 3,75 zł

Civilization V Civilization and Scenario Pack:
Polynesia: 3,75 zł
Civilization V Civilization and Scenario Pack:
Denmark - The Vikings: 3,75zł
Civilization V Babylon: 3,75 zł

Jest też promocja na nowy, duży dodatek z Polską, czyli Civilization V: Nowy Wspaniały Świat. Tu cena 79,99 złotych będzie aktualna do dnia premiery dodatku, czyli do 12 lipca.

 

Zdjęcia

  • Civilization V
Komentarze
ZicZac
ZicZac pt., 2013-06-07 18:29

Długo nie mogłem

się przekonac do piątki. Miałem wrażenie, że zabrali mi połowę opcji. Tylko nowy sposób walki z jedną jednostką na polu się sprawdzał. Dopiero po gods & kings była zabawa. Nowy dodatek też się dobrze zapwowiada, ale tak swoją drogą, to nieźle na tych dodatkach doją graczy.