Civilization V: Dwa „losowe” dodatki

Sid Meier's Civilization V: Scrambled Continents

Nowa mapa w Scrambled Continents, dodatku do gry Civilization V. Pod tekstem znajdziecie jeszcze dwa warianty tej mapy.

Jeden już jest, drugi zaraz będzie. W obu dodatkach do gry Civilization V wszystkim rządzi przypadek, w obu przypadkach zapowiada się to ciekawie, tylko w obu przypadkach wypada się zastanowić, czy 4,49 euro to jednak nie za dużo.
Gra Sid Meier's Civilization V miała premierę trzy lata temu. Od tamtego czasu doczekała się całkiem sporej liczby mniejszych i większych dodatków, dziesiątek przecen i edycji Game of The Year.
To jednak nie oznacza, że nowych dodatków nie będzie. Wręcz przeciwnie.
Pierwszy – Scrambled Continents – już jest dostępny na Steamie. Kosztuje wspomniane 4,49 euro i zawiera kilka map. To mapa Zachodniej Europy, Północnej i Południowej Ameryki, Afryki, Azji Wschodniej, Bliskiego Wschodu, roztopionej Antarktydy, Oceanii, całej Ziemi i nowe wersje map małych.
Co łączy te mapy? To, że linia brzegowa zawsze jest taka sama, ale cała reszta jest generowana losowo, dzięki czemu rozgrywka także ma za każdym razem przebiegać inaczej.

Tak samo ma działać drugi dodatek – Scrambled Nations (i tyle samo kosztować). Tu z kolei znajdziemy mapy Australii, Japonii, Kanady, Skandynawii, Wielkiej Brytanii i Chin. DLC Scrambled Nations ukaże się 5 listopada.

Zdjęcia

  • Sid Meier's Civilization V: Scrambled Continents
  • Sid Meier's Civilization V: Scrambled Continents
  • Sid Meier's Civilization V: Scrambled Continents
Komentarze
ZicZac
ZicZac śr., 2013-10-16 19:03

Takiego dodatku

nie kupiłbym nawet za grosze, przecież takie rzeczy są w modach. Już nie mają na czym zdzierać.

Polecamy