Civilization: Beyond Earth. Dodatek Rising Tide zapowiedziany

Civilization: Beyond Earth. Rising Tide

Civilization: Beyond Earth. Rising Tide

Fot. Firaxis Games

Największe nowości to kolonizacja oceanów, spore zmiany w dyplomacji i nowe frakcje. Premiera Civilization: Beyond Earth. Rising Tide została wstępnie zaplanowana na jesień tego roku.
W październiku minionego roku seria Civilization chwilowo porzuciła naszą planetę i zabrała nas w kosmos, gdzie na kolonizację czekały nowe planety, a na odkrycie zupełnie nowe technologie.
A ponieważ od premiery Civilization: Beyond Earth minęło już sporo czasu, to twórcy z Firaxis Games uznali, ze najwyższa pora na jakiś dodatek.

W Rising Tide największy nacisk zostanie położony na morza i oceany, gdzie będziemy budować nowe, pływające konstrukcje, wydobywać nowe surowce i - jak nie trudno zgadnąć - walczyć z nowymi rodzajami morskich stworów.
Dużych zmian mamy się spodziewać w dyplomacji, która będzie odgrywać większą rolę w grze nie tylko za sprawą nowych opcji, ale też zmienionych sposobów reagowania innych cywilizacji na nasze poczynania.

Będą tez cztery nowe frakcje, jak na przykład Al Falah, grupa kosmicznych koczowników pochodząca z bogatych krajów Bliskiego Wschodu. Zmianom ulegnie wreszcie system artefaktów.

Dowiedz się więcej o grze Civilization: Beyond Earth

Zdjęcia

  • Civilization: Beyond Earth. Rising Tide
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać