Civilization: Beyond Earth. Czas na podbój kosmosu (wideo)

Civilization: Beyond Earth

Grę Civilization: Beyond Earth można uznać za spadkobiercę Sid Meier's Alpha Centauri wydanej w 1999 roku.

Dla tych, którym wciąż mało kolejnych odsłon serii Civilization i dla tych, którzy pamiętają Alpha Centauri. I dla tych, którzy zwyczajnie lubią dobre gry strategiczne. Civilization: Beyond Earth ukaże się już jesienią.
Grę Civilization: Beyond Earth oficjalnie zapowiedziano w weekend, na targach PAX East.
To będzie oczywiście strategia turowa. A wszyscy, którzy mają za sobą granie w Civilization V poczują się tu jak w domu.

Akcja gry zabierze nas w niedaleką przyszłość i pozwoli wcielić się w kosmicznych kolonistów. Wybór początkowych kryteriów gry będzie podobny jak w Civilization V tylko z uwzględnieniem "kosmicznych" realiów. Naszym zadaniem będzie nie podbój świata, a skolonizowanie nowej planety, na której wyląduje nasz statek.

Planety mogą - ale nie muszą - być puste. Tu trafimy na miejscowe formy życia, tam na pozostałości prastarej cywilizacji. Na tej planecie znajdziemy lasy, na innej pustynie. Niezależnie od tego, wszędzie będą heksy i - jak w Civilization V - na jednym będzie mogła stacjonować tylko jedna jednostka.
Będziemy oczywiście zajmować się rozbudową naszej kolonii, jej ochroną, a jednocześnie opracowywaniem nowych technologii.
A kiedy to wszystko będziemy mogli robić? Już jesienią, bo na ten okres wstępnie zapowiedziano premierę gry Civilization: Beyond Earth. Oczywiście tylko na PC. 

Zdjęcia

  • Civilization: Beyond Earth
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy