Carnage Racing na Facebooku już wystartował

Carnage Racing
Carnage Racing to gra od ludzi, którzy kiedyś stworzyli Midnight Club. Ich nowa produkcja to też wyścigi. Tyle, że na Facebooka.
Założenia gry są dość standardowe: mamy tropikalną wyspę z różnymi trasami. Ścigając się korzystamy wielu trików i wspomagaczy. Możemy skorzystać z broni, możemy ulepszać auta... tu bardziej chodzi o eliminacje niż wyprzedzanie przeciwników.

Każdy wyścig daje nam punkty doświadczenia i wirtualną walutę. I jedno, i drugie prowadzi zaś do kupna lepszego auta, lepszej bronii, lepszych umiejętności specjalnych.

Możemy się ścigać w pojedynkę albo w trybie multiplayer (do 8 graczy). Jest 13 tras, 5 rodzajów samochodów, które można ulepszać do 50 poziomu i 5 rodzajów broni.

Ale torcy – Jagex Games Studio – najchętniej chwalą się oprawa wizualną gry – Gry na Facebooka nie są kojarzone raczej z produkcjami typu AAA. Koniecznie chcemy to zmienić – mówi Jay Panek, dyrektor studia Jagex. – Chcieliśmy zebrać całe nasze doświadczenie z tworzenia serii Midnight Club i zaimplementować tę jakość oraz podobne wzorce gameplayu w środowisku Facebooka. Wynikiem tych starań jest Carnage Racing

Gra wygląda tak:A znajdziecie ją TUTAJ.

Zdjęcia

  • Carnage Racing
  • Carnage Racing
  • Carnage Racing
  • Carnage Racing
  • Carnage Racing
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać