Call of Juarez: Gunslinger. Zwiastun premierowy (wideo)

Call of Juarez: Gunslinger

Po wypadzie w czasy współczesne (the Cartel), seria Call of Juarez wraca na Dziki Zachód

Zwiastun jest już dziś, premiera jutro, a spotkanie z twórcami gry Call of Juarez: Gunslinger już w czwartek.
Call of Juarez: Gunslinger to już czwarta gra z serii tworzonej przez polskie studio Techland (o wszystkich wcześniejszych grach przeczytacie w naszym tekście z cyklu Historia Polskich Gier: seria Call of Juarez). A trzecia, której akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie.

W premierowym zwiastunie dokładnie poznacie bohatera gry, niejakiego Silasa Greavesa, który wykazuje się ponadprzeciętnymi zdolnościami w zakresie obsługi rewolwerów. Zwiastun prezentuje też co ładniejsze widoczki, drzewko rozwoju postaci i parę innych ciekawostek:Gra Call of
Juarez: Gunslinger już jutro (22 maja) trafi na Xbox LIVE, PlayStation Store i Steam/Uplay. Wersja PC będzie też miała wydanie pudełkowe.

A z okazji premiery Techland organizuje imprezę we Wrocławiu, w tamtejszym klubie Padbar (ul. Kazimierza Wielkiego 1). Otwarta impreza rozpocznie się w czwartek o godzinie 20. W programie są konkursy i spotkania z twórcami gry. I ponoć warto się przebrać, bo dla osób które pojawią się w najlepszych kostiumach w stylu epoki, czekają specjalne zestawy upominków.

Zdjęcia

  • Call of Juarez: Gunslinger
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy